Ayşegül ÇELİK

1988 yılında Bakırköy’ de ailenin en küçük kızı olarak doğdum. Oğlak burcuyum. Lise-2. Sınıf öğrencisiyim. Oldukça düzenli ve hassas bir yapım var. Taşlı ışıltılı takıların bana çok yakıştığını söylerler, benim de özel bir ilgim vardır zaten kendilerine Sinemaya gitmeyi, tiyatro gösterilerinde yer almayı, müzik dinlemeyi farklı etkinliklerle yer almayı severim. Seyahat etmeye bayılırım , hele ki en önde oturuyorsam keyfime diyecek yoktur. Övünmek gibi olmasın ama çok hızlı puzzle yaparım . İleri de üniversiteye gitmek ve diş doktoru olmak en büyük hayalim. Bu arada Fenerbahçeli olmayan yok değil mi? Çünkü ben biraz Fanatiğim de


Beyza Nur ERDOĞAN

Merhaba Beyza Nur ismim. 1996 İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi tamamladıktan sonra Çalışma hayatına atıldım. Büyük bir Otelde çalışıyorum. Çalışma hayatında , insanlarla iletişim halinde olmayı seviyorum. Çalıştığım firma da Yönetici olmak, ileri de gerçekleştirmek istediğim hayallerimden birisi. Aktif bir yapıya sahibim. Pozitif , neşeli ve çok cana yakın olduğum doğrudur. Geçmişte 4 yıl boyunca yüzdüm ,sahilde uzun yürüyüşler yapmayı , resim yapmayı dans etmeyi seviyorum. Müzik; hayatımın olmazsa olmazı. Perhizime dikkat ederim fakat yemek yemekten keyif aldığım bir gerçek


Uğur GENCAL

1988 İstanbul doğumluyum. Elbette son derece esprili ve neşeli bir İkizler erkeğiyim. Beni genellikle gülerken görmeniz mümkün. Lise mezunuyum. Erken kalkmaktan hiç hoşlanmıyorum, ama istikrarlı olarak spor yapıyorum. Son derece düzenli, tertipli ve titizimdir. Eşyalarımın izinsiz alınmasından pek keyif aldığım söylenemez. Takı yapmak( kolye, bileklik vb), resim yapmak, dans etmek, gezilere katılmak ve tiyatro gibi sahne Showlarında yer almaktan keyif alıyorum. Aktif olarak bir çok kursa katılıyorum, dinlenmeyi özlediğim olmuyor değil. Müziğe olan ilgim beni Keman dersleri almaya teşvik etti. Gerekmeyeni satın almaktan hoşlanmam, bu sebeple de fazlasıyla tutumlu olduğum doğrudur.


Duygu ANBARPINAR

1995 yılında Fatih’te doğdum. Boğa burcuyum. Saraylı olduğumu söylerler Lise öğrenimimi tamamladım fakat dediğim gibi saraylı olduğum için çalışmıyorum. Boş zamanlarımı verimli, keyif alabileceğim özel etkinlikler ile geçirmeyi tercih ediyorum. Resimde çizim /boyama ve özellikle tiyatro da yetenekli olduğumu söylerler. Benim zevkle yaptığım doğrudur. Müzik dinlemeyi, özellikle çeşitli müzik CD’leri alarak koleksiyonuma eklemeler yapmaya bayılırım. Yemek yemeyi kim sevmez ki? Sütlü tatlılar favorilerim arasında yer alır Saraylıyım ama evde Türk kahvesini genellikle ben yaparım Son derece kibar ve nezaketli olduğum doğrudur, Saray Kültürü tabii Saçlarımın rengarenk boyamaya bayılıyorum, son zamanlarda oldukça beğeni aldı, hatta gözü kalan arkadaşlarıma sevgiler..


Halim GÜLER

Merhaba, Halim ben. 1990 doğumlu bir Boğa burcu erkeği olarak İstanbul’da doğdum. Lise Mezunuyum. Şuan bir firmada aktif olarak çalışıyorum. Aktif olarak spor yapmasam da yürüyüş yapmaktan keyif alıyorum. Gazete ve kitap okumaya bayılırım. Bunun yanı sıra en büyük hayallerimden birisi dünyayı gezmek. Aslında pek çok şey var yapmaktan keyif aldığım ama en çok arkadaşlarımla sohbet etmekten büyük keyif alıyorum. Unutmadan iyi dans ederim . Doğum günü konusunda bir hassasiyetim olduğu doğrudur, süprizlere bayılıyorum.. Uyumlu bir karakter olduğumu söyler herkes, keyfini çıkara çıkara kahve içmeye bayılırım, sanıyorum bu yüzden “ Keyif Adamı” olduğumu da söylerler..


Sümeyye YALKUN

Merhaba, ismim Sümeyye. 1998 yılı başların da doğmuş bir Oğlak kızıyım. Lise son sınıf öğrencisiyim. Lise bittiğinde çalışmayı hayal ediyorum. Biraz daha zamana ihtiyacım var bunun için Göz yapımdan da anlaşıldığı üzere Atalarımız Çin’li. Sıkı bir Teknoloji çılgınıyım denebilir. Telefon ya da tabletim ile ilgilenmediğim zamanlarda dizi film izler, tabi ki müzik dinler , dans eder, boyama yaparım. Fit vücudumu hafta içerisinde okuldan fırsat bulduğum zamanlarda yaptığım spora borçlu olduğum doğrudur . Beslenmeye de dikkat etmek önemli elbette. Genelde güzel olan her şeyi seviyorum. Oldukça düzenli ve titiz birisiyim. Mavi renk favorimdir. Sıcakkanlı ve uyumlu olduğumu söylerler. Kıskançlıkla hiçbir ilgim yoktur Kokoşluk ruhumda var..


Halis GÜNEY

1995 Giresun doğumluyum. Güler yüzlü bir terazi burcu erkeği olarak girdiğim ortamlarda dikkat çektiğim doğrudur Kişisel bakımı önemserim ve saçlarımı jölesiz görmeniz neredeyse imkansızdır. Lise de yiyecek-içecek bölümünden mezun oldum, birçok arkadaşım gibi bende çalışmak istiyorum. Fakat şimdilik bu planları ötelemek durumundayım. Yaklaşık 10 yıldır “Bremen Mızıkacıları” ekibinde yer almaktayım. Müzik dinlemeyi, özellikle de Candan Erçetin ve Tarkan dinlemekten oldukça keyif alıyorum. Şekerli Türk kahvesine hayır diyemeyeceğimi bilen bilir Fanatik bir BJK taraftarıyım, maç izlemeyi seviyorum. Dans etmekten, tiyatro gösterilerinde yer almaktan, alış-veriş yapmaktan hoşlanırım. Spor hayatımın önemli bir kısmında yer alır, açık havada yürüyüş yapmak bana mutluluk veriyor.


Ezgi Fatma ŞENAT

1995 yılı doğumlu bir Terazi burcu kızıyım ben de. Lise bitti fakat yürümekten ve fazla hareket etmekten hoşlanmadığım için çalışmak yerine hobilerim ile ilgilenmeyi tercih ediyorum. Arkadaşlarımla vakit geçirmeye ve sohbet etmeye bayılırım. Aslında çok şey sayabilirim, mesela, ATV ve motosiklete binmekten ve teknelerle dolaşmaktan büyük keyif alırım. İyi bir Zeki Müren hayranıyım. Neredeyse bir çok parçasını ezbere bilirim. Dinlemeyi sevdiğim kadar konuşmayı da severim. Güzel resim yaparım. Sabahları erken kalkmaktan hiç hoşlanmam. Elektronik ile aramın iyi olduğunu söyleyebilirim. Güler yüzlü, heyecanlı, düzenli ve anaç yapılı olduğumu söylerler. Merak ve kıskançlıkla hiç ilgim yok elbette Fanatik bir BJK ‘lıyım. Ablam ile vakit geçirmeyi seviyorum. Unutmadan , gülüşüme herkesin hayran olduğu doğrudur.


Emre GÜRCAN


Batuhan ŞAYBAK

1999 haziran doğumluyum. İstanbul’da doğdum ve hala buradayım İnanılmaz bir dans yeteneğim olduğu herkes tarafından bilinir. Lise -2. Sınıf öğrencisiyim. Koku konusunda hassasiyetim vardır. Kişisel bakımı oldukça önemserim. Süprizlere bayılırım. Çok karizmatik bir delikanlı olduğumu söylerler, Her yere benden önce karizmam girer Hareketli Pop şarkılar dinlemekten büyük keyif alırım. Yemek ile aramın iyi olduğunu söylemiş miydim ? Ablam ile vakit geçirmeye bayılıyorum. Hafta içerisinde okuldan fırsat bulduğum zamanlarda yüzmeye gidiyorum. Sempatik bir insan olduğum doğrudur. Beni somurturken görmeniz neredeyse imkansızdır..


Sedef KAYA

1988 İstanbul doğumlu Oğlak burcu ciddiyeti seven genç bir bireyim. Aynı şeyin iki defa sorulmasından hoşlanmam, lezzetli yemek tekliflerine hayır demem elbette Çok iyi boyama yaptığımı ve çok güzel gözlerim olduğunu söylerler . Kalabalıklardan pek hoşlanmıyorum, tabi ki yürümekten de Taşlı yüzüklere bayılırım, müzik dinlemeye de. Sıkı bir dizi takipçisiyimdir. Dizi izlerken rahatsız edilmek istemem. Biraz inatçıyım sanırım. Kardeşimle sohbet etmekten ve vakit geçirmekten büyük keyif alıyorum. Kıskançlık mı? O da nedir? Hiç bilmiyorum. Lise mezunuyum. Haftanın belli günleri kendi yaptığım el işlerini annemin de desteği ile Pazar da satışa sunuyoruz. İnsanlarla iletişimde olmayı gerçekten seviyorum.


Melek Sima GÜRKAN

Selam, Melek Sima ben. 2002 İstanbul /Eminönü doğumlu bir Terazi burcuyum. Aslında Sağlık Meslek Lisesine kaydım çıktı fakat gitmek istemediğim ve biraz da kararsız kaldığım için Lise öğrenimime bir yıl kadar ara verdim. Boş zamanlarımda Paten kaymaya, doğa da yürüyüşler yapmaya, piknik yapmaya, servis yapıp, ikramlarda bulunmaya bayılırım Tam olarak Murat Boz hayranıyım. Favori rengim pembe ve mor tonları diyebiliriz. Biraz utangaç olduğum doğrudur. Gözlüklerimin bana bambaşka bir hava kattığını, çok yakıştığını söylerler. Spor dalları ile uğraşmaya bayılıyorum. Jimnastik , yüzme vs.